My Lists

My Lists
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Lists pratik bir not alma uygulamasıdır

My Lists kullanıcılara not alma işlemini gerçekleştirebilmeleri için kolay kullanılabilir bir dijital not defteri sunan bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir not alma uygulaması olan My Lists ile saniyeler içinde listeler oluşturabilirsiniz. Teknoloji ilerlemeden önce not almak için kalem ve kağıt kullanırdık. Bu yöntem günümüzde halen kullanılsa da her zaman çok geçerli bir çözüm olmayabiliyor. Kağıt ve kalem bulmanın mümkün olmadığı durumlarda liste yapmamız da mümkün olmuyor. Neyse ki My Lists gibi uygulamalar imdadımıza yetişiyor. My Lists sayesinde her zaman yanınızda taşıyacağınız bir dijital not defterine sahip oluyorsunuz.

My Lists ile temel olarak kolay bir şekilde listeler oluşturabilirsiniz. Uygulama ile projeleriniz, gelecek planlarınız ve alışveriş ihtiyaçlarınız için listeler oluşturabiliyorsunuz. Bu listelere öğeler ekleyip çıkarabilmeniz ve listeleri sonradan düzenleyebilmeniz de mümkün. My Lists hazırladığınız listelere zaman damgası da ekleyebiliyor. Böylece zamanlaması kiritik işleri daha kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

My Lists genel olarak ihtiyacı karşılayan bir uygulama olarak nitelendirilebilir.

YORUMLAR