Nano Panda Free

Nano Panda Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nano Panda Free Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir fizik tabanlı bulmaca oyunudur.

Nano Panda Free bulmaca oyunlarından hoşlanan herkesin denemenkten keyif alacağı bir oyun. Gelişmiş bir fizik motoruna sahip olan oyunda eğlenceli ve zihin çalıştıran bulmaca dinamiklerine yer verilmiş.

Öncelikle oyunda çok sayıda farklı tasarımlı bölüm bulunuyor. Bölümlerin her biri farklı dinamiklere ve yapıya sahip olduğu için oyun tekdüzeliğe düşmüyor ve büyüsünü uzun süre korumayı başarıyor. Nano Panda Free’de sevimli panda karakterimiz atom boyutlarına küçülüyor ve kötü niyetli atomlara karşı koymak için mücadeleye başlıyor. Biz de bu mücadelede pandaya yardım etmeye çalışıyoruz.

Oyunuda yer alan bölüm tasarımları son derece keyifli ve göz alıcı görsellere sahip. Fizik tabanlı olmasından ötürü etki-tepki dinamikleri gerçekten iyi tasarlanmış. Göz alıcı grafiklere paralel olarak oyunda yer alan ses efektleri ve müzikler de üstüne düşünülmüş ayrıntılar arasında. Genel olarak oyunda bir kalite havası hakim.

Bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız özellikle fizik tabanlı bir alternatif peşindeyseniz Nano Panda Free’yi mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR