Naperville Motorcycle Racing Cihaza göre değişir (Android)

Naperville Motorcycle Racing

Naperville Motorcycle Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motosiklet yarışlarına katılacağız.

Mobil yarış oyunları arasında yer alan Naperville Motorcycle Racing ile benzersiz motosiklet modellerini kullanma fırsatı elde edeceğiz.

Adrenalin dolu yarışlara katılacağımız Naperville Motorcycle Racing adlı mobil yapımda oyuncular farklı motosiklet modellerini deneyimleme fırsatı elde edecek ve farklı yarışlara katılacağız. Birbirinden farklı yarış modlarına sahip olan oyunda gerçekçi bir atmosfer de karşımıza çıkacak. Oyuncular yarışlarda bitiş çizgisini ilk geçen olmaya çalışacaklar. 

15’den fazla yarış motosikletinin yer aldığı mobil yarış oyununda farklı bonus görevleri de oyunculara sunulacak. Gündüz ve gece temalarında yarışacağımız oyunda adrenalin seviyesi de bizleri etkileyecek. Süper hızlı motosikletlerin kilitlerini açmaya çalışacağımız yapımda farklı seviyelerde yarışlarda yapacağız. Bu yarışlarda da kolaydan zora doğru bir ilerleyiş karşımıza çıkacak. Ses efektleri ve fon müziğine de sahip olan yarış oyunu farklı modlar ile farklı oynanışlar sunuyor. 

MT Free Games tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan Naperville Motorcycle Racing Google Play’de boy gösteriyor. Oyun 10 bin oyuncu tarafından oynanıyor.

İyi eğlenceler dileriz.
 

YORUMLAR