Native Clipboard 4.0.3 (Android)

Native Clipboard

Native Clipboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Native Clipboard uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan pano kopyalama ve yapıştırma işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Native Clipboard uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinde etkili bir clipboard yani pano uygulaması kullanmak isteyenlerin göz atmak isteyebilecekleri ücretsiz üretkenlik araçları arasında. Uygulamayı kullanarak çok hızlı bir şekilde panoya veri kopyalama ve yapıştırma işlemleri gerçekleştirilebildiği için özellikle iş yahut eğitim amaçlı kullanımlarda pek çok işleminizi oldukça hızlandıracaktır.

Oldukça sade ve özelleştirilebilir bir yapıyla karşımıza çıkan uygulama, hem çok hızlı bir şekilde panoya kopyalama hem de panodan yazı alanına yapıştırma işlemine olanak tanıdığı için Android'in kendi pano işlevinden daha güzel bir fonksiyonalite sunabiliyor. Ayrıca pano öğeleri konusunda herhangi bir sınırlama olmadığı için tek seferde çok sayıda veriyi kopyalayabiliyor, daha sonra bunların içerisinden tam olarak istediğiniz bilgiyi yapıştırabiliyorsunuz.

Panoda yer alan verileri temizlemek isterseniz onları ortadan kaldırmak için tek yapmanız gereken parmağınızla bir yana ittirmek. Panoda sunulan bilgilerin özet olarak görüntülenmeleri nedeniyle tüm metinleri görmek isterseniz de üzerine uzun süre basarak sonuç alabiliyorsunuz. Panodaki bilgilere eklemeler ve çıkarmalar yapmak için de yine yüzer pano menüsünden faydalanabiliyor ve gereken değişiklikleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tema desteğine de sahip olan Native Clipboard uygulaması, panonuzun tam da istediğiniz gibi görünmesi için gereken desteği sunuyor. Uygulamanın gelecek sürümlerinde pek çok yeni panoya kopyalama ve yapıştırma işlevinin de sunulacağına dair üretici vaatlerinin mevcut olduğunu da belirtmeden geçmemek gerek.

Yeni ve etkili bir pano uygulaması arayanların beğeneceklerine inanıyorum.

YORUMLAR