NAUTIC Translate

NAUTIC Translate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Denizcilik terimleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcıları hedefleyen NAUTIC Translate'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

NAUTIC Translate ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama. Özellikle denizcilerin, balıkçıların ve su sporlarıyla meşgul olanların mutlaka kullanması gereken uygulamalar arasında yer alan NAUTIC Translate ile denizcilikle ilgili terimlerin farklı dillerdeki karşılığını öğrenebilirsiniz.

Uygulamada genel kelimeler, teknik, hastalıklar, bakım, tamir, yelken açma, güverte ve diğer denizcilik terimleriyle ilgili karşılıklara ulaşabilirsiniz. Almanca, Fransızca, Türkçe, İspanyolca, Yunanca, İtalyanca ve Danca dillerinde karşılıklara ulaşmak mümkün. Farklı kategorilere ayrılmış olan kelimeleri arayüzde bulması son derece kolay. Örneğin yelken açmayla ilgili terimlere ulaşmak için yelken kategorisini seçiyorsunuz.

Herhangi bir kelimenin karşılığını bulmak için kullanışlı arayüze yer alan arama kısmına istediğiniz kelimeyi yazıyorsunuz ve altta farklı ülke bayraklarıyla verilen karşılıklarına göz atabiliyorsunuz. Buna ek olarak denizcilikle ilgili hizmet veren dükkanlara da uygulamayı kullanarak ulaşmak mümkün. Bu yerlerin hepsi dünya haritası üzerinde gösteriliyor.

Genel çerçevede son derece başarılı bir çizgide ilerleyen NAUTIC Translate ile merak ettiğiniz ve anlamını öğrenmek istediğiniz denizcilik terimlerine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR