Navigation Layer

Navigation Layer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Navigasyon katmanı cihazınızda çeşitli eylemleri gerçekleştirmek için çeşitli özelleştirilebilir hareketleri kullanmayı sağlayan bir uygulamadır.

Android cihazlar için geliştirilen Navigation Layer ile ana ekranda yaptığınız hareketleri dilediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Şuanda yüzlerce farklı marka Android cihaz olsa da hepsinin arayüzü hemen hemen aynı ve bu durum kullanıcıları bir süre sonra sıkıyor ve telefonlarını monoton bulmalarına sebep oluyor. Ancak böyle uygulamalar ile telefonların arayüzleri ve dokunmatik hareket ayarlarının özelleştirilebilmesi Android cihaz kullanıcıları için bir avantaj teşkil ediyor.

Navigation Layer uygulaması, kullanıcılar için sağ, sol ve orta şerit olmak üzere ekran kenarında üç şerit aktif ediyor. Bu şeritler dokunmaya karşı duyarlı oluyorlar ve farklı uygulamaların başlatılmasına izin veriyorlar. Başlatılacak uygulamaları, ya da gerçekleştirilecek eylemleri kullanıcılar diledikleri gibi kişiselleştirebiliyor. Kişiselleştirilebilir seçenekler arasından bir uygulama ya da oyun başlatıp kapatma, aktif uygulama penceresini görüntüleme, ekranı kapatma gibi birçok seçenek yer alıyor. Kullanıcılar üç şeride toplam olarak 15 farklı komut atayabilirler.

Navigation Layer, telefonunuzun ekranının tamamını kullanmanıza olanak sağlıyor.

YORUMLAR