Navigation Shortcut 1.50 (Android)

Navigation Shortcut

Navigation Shortcut
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Navigation Shortcut uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdaki navigasyon uygulamalarına kolayca erişebiliyorsunuz.

Navigation Shortcut uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında yaşadıkları navigasyon butonu eksikliğini gidermek için hazırlanmış ücretsiz ve oldukça minik bir uygulama. Android’in son sürümü ile birlikte Google’ın navigasyon butonunu ortadan kaldırması sebebiyle hazırlanan uygulama, bir an önce navigasyon menülerine ulaşmak isteyen kullanıcılara yardımcı olacaktır.

Uygulamayı kurduğunuzda artık ana ekranınızda kullanabileceğiniz bir navigasyon ikonu yer alacaktır ve bu ikonu Google Navigation, Sygic Navigation ya da Be on Road Navigation uygulamalarını anında açmak ve bir an önce gideceğiniz konumu bulmak için kullanabiliyorsunuz. Tabii ki hangi navigasyon uygulamasının aktif hale getirileceğine dair seçimleri yine siz yapıyorsunuz ve böylece kullanmayı en sevdiğiniz uygulama hemen gözünüzün önüne geliyor.

Pek çok kullanıcı maalesef uygulamanın bir navigasyon uygulaması olduğunu düşünüyor ve esas açılan uygulamanın adına pek de bakmıyor. Üreticisinin de belirttiği gibi, GPS, haritalar ve diğer konularda karşılaşabileceğiniz sorunlar Navigation Shortcut’tan değil, bu kısayol uygulamasını kullanarak açtığınız diğer uygulamadan kaynaklanıyor.

Uygulama her ne kadar başka herhangi bir işleve sahip olmasa da, temel olarak sağladığı kısayol işlevinin sorunsuzca çalıştığını ve her an her yerde kullanılabildiğini belirtmek gerek. En son Android sürümlerindeki navigasyon butonunun yokluğunu hissediyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR