Navy Field 2.4.3 (Android)

Navy Field

Navy Field
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Navy Field, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Navy Field, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 2. Dünya Savaşı ortamını telefonlarınıza kadar getiren oyunda gerçekçi bir savaş deneyimi yaşıyorsunuz.

Gerçek zamanlı deniz savaşlarının gerçekleştiği bir oyun olan Navy Field, 2. Dünya Savaşının ortamını yeniden yaşamanızı sağlıyor. Deniz savaşları konseptiyle dikkat çeken oyunda denizaltı, uçak gemisi, savaş gemisi gibi deniz araçlarını kontrol ediyor ve rakiplerinizle mücadele ediyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla oynayabileceğiniz oyunda zevkli bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Zırhlı gemileri kontrol ettiğiniz oyunda kendinize strateji belirliyor ve kaptanınıza yardımcı oluyorsunuz. Hoş bir atmosferde geçen oyunda kolay ve realistik kontroller yer alıyor. Farklı mekaniklerin de yer aldığı oyunda gerçek bir savaş gemisi kontrol ediyormuş gibi hissedebiliyorsunuz.

Klanlar kurup diğer klanlara katılabileceğiniz oyunda kendinize arkadaşlar edinebilirsiniz. Müttefik kazanabileceğiniz oyunda başarılı olmak için stratejinizin oldukça sağlam olması gerekiyor. Harika savaş sahnelerine sahip olan oyunda gerçek bir savaş deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Gelişmiş sistemlerin ve yüksek kaliteli grafiklerin yer aldığı oyun tamamı 3 boyutlu sahnelerde geçiyor. Farklı deniz sularının da yer aldığı Navy Field oyununu sakın kaçırmayın. Eğer savaş oyunlarından zevk alan biriyseniz bu oyunu şiddetle öneririm.

Navy Field oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR