Need for Doğan

Need for Doğan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Need for Doğan mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Need for Doğan oyunculara Tofaş'ın ülkemizde çok sevilen Doğam SLX ve Şahin araçlarını kullanma imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Need for Doğan'da Tofaş marka aracımızın şöför koltuğuna oturarak sürüş keyfini yaşayabiliyoruz. Oyunda İstanbul sokaklarında son sürat yarışabilmekteyiz. Ayrıca yanlama yeteneklerimizi konuşturmak için drift modunda sıfır çizebiliyor, yüksek hızlarda keskin virajları alabiliyoruz. Need for Doğan'ın içinde bir de park etme modu yer alıyor. Bu modda belirlenen süre içerisinde işaretlenen alan içerisine aracımızı park edebilmek için zorlu bir mücadeleye girişiyoruz.

Need for Doğan'da oyunculara kullandıkları araçları modifiye ederek tercihlerine göre yapılandırma imkanı veriliyor. Bu iş için oyun içerisinde farklı araba boyama seçeneklerine ve gövde kitlerine yer verilmiş. Need for Doğan içerisindeki yarışlarda nitroya da yer veriliyor ve bu sayede oyun daha heyecanlı hale geliyor. Nitro kullandığımızda aracımız kısa süre içerisinde süper hızlara çıkabiliyor.

Need for Doğan'da aracımıza ekrandaki gaz ve pedal tuşlarını, vites tuşunu ve direksiyonu kullanarak yön veriyoruz. Oyunun tek kötü yani düşük kaliteli grafikleri.

YORUMLAR