Need For Şahin

Need For Şahin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Need For Şahin başarılı bir mobil yarış oyunudur

Need For Şahin ya da kısa adıyla NFŞ ülkemizde bir hayli popüler olan Tofaş marka Şahin ve Kartal arabaları kullanarak yarışmanıza imkan tanıyan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Need For Şahin, İstanbul'da geçen bir yarış macerasını bize sunuyor. Oyunda Dolmabahçe ve Beşiktaş arasında uzanan gerçeğe uygun caddelerde diğer Şahin ve Kartal arabalarla kıran kırana yarışarak birincilik için mücadele etmekteyiz. Oyuna kendi aracımızı seçerek başlıyoruz. Kartal veya Şahin'imizi seçtikten sonra renk seçimi yapabiliyor ve aracımızı o renge boyayabiliyoruz.

Need For Şahin basit bir oyun mantığına sahip. Yarışa başladığımızda tek amacımız rakiplerimizi geçmek ve yarışı birinci bitirmek. Oyunda farklılık yaratan şeyi se Nitro özelliği. Eğer yarışta geride kaldıysanız veya rakiplerinizle aranızı açmak istiyorsanız düzlükte nitro tuşuna basarak yüksek hıza kısa bir süre içerisinde erişebiliyorsunuz. Oyunda belli tur sayısının sonunda bitiş çizgisini birinci olarak geçerseniz yarışı kazanıyorsunuz.

Need For Şahin basit dokunmatik kontrollere sahip. Oyunun grafikleri tatmin edici bir kalite sunuyor.

YORUMLAR