Need More Speed: Car Racing 3D

Need More Speed: Car Racing 3D
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Need More Speed: Car Racing 3D ortalama kalite sunan ücretsiz bir yarış oyunu.

Need More Speed: Car Racing 3D, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu. Fakat ismine aldanıp Need For Speed kalitesinde bir yapım görmeyi hayal ediyorsanız, ne yazık ki hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aslında oyun çok kötü değil fakat beklentilerini yüksek tutan oyunseverler için bir nebze vasat kalabilir.

Oyundaki temel amacımız rakiplerimizi yenmek, bu sayede para kazanmak ve elde ettiğimiz maddi kaynakları kullanarak araçlarımızın gücünü yükseltmek. Aracımızın özelliklerini yükselttikçe rakiplerimiz karşısında hatırı sayılır ölçüde bir avantaja sahip oluyoruz. Upgrade edebileceğimiz parçalar arasında süspansiyonlar, motor, tekerlekler ve son hız gibi bileşenler mevcut.

Need More Speed: Car Racing 3D'de kullanabileceğimiz araçlar arasında Porsche, Bugatti, Lamborghini, Audi ve McLaren gibi spor otomobiller bulunuyor. Bunlar performans olarak çok yüksek seviyelerde yer alsalar da yapacağımız güçlendirmeler sayesinde daha da güçlü hale geliyorlar.

Oyun hem tabletler hem de akıllı telefonlar için optimize edilmiş bir mimariye sahip. Bu yüzden her iki cihaz kategorisinde oynarken problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Need More Seed: Car Racing 3D'ye göz atabilisiniz. Fakat beklentilerinizi çok yüksek tutmamanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR