Neonmatron Robot Wars: Top Speed Street Racing

Neonmatron Robot Wars: Top Speed Street Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantastik bir yarış dünyasına hoş geldiniz.

Gerçeklikten uzak olan Neonmatron Robot Wars: Top Speed Street Racing’de bizleri çeşitli tehlikeler bekliyor.

Yarış oyunlarına farklı bir pencereden bakmayı tercih eden geliştirici ekip, 2D grafikler eşliğinde oyunculara fantastik bir yarış dünyası sunuyor.

Transformers çeklinde bir yapıya sahip olan bu oyunda, çeşitli araçlar bulunuyor. Oyuncular seçtikleri aracın renklerini kendi zevklerine göre düzenleyebilir, aracın seviyesini yükselterek daha hızlı gitmesini sağlayabilirler.

Çeşitli misyonlardan oluşan yapımda, aracımızla belirtilen alana adar ilerlememiz isteniyor. Ancak bu o kadar da kolay görünmüyor. Yolumuzun üzerinde bulunan çeşitli tehlikeler bizim ilerlememize izin vermeyecek ve aracımızı parçalamak için ellerinden geleni yapacaklar. Robotik düşman modellerinin yer aldığı yapımda aracımızı bazen Transformers’a dönüştürecek ve düşmanlarla karşı karşıya geleceğiz.

Yarış, aksiyon ve macera oyunu olarak nitelendirilen yapımda, aracımıza modifiye yapabilecek, robotik savaşçımızın silahlarını arttırarak düşmanlarımız karşısında daha güçlü hale gelebileceğiz. Orta dereceli içerikler ile karşılaşacağımız yapımda bizleri aksiyon ve gerilim yüklü bir atmosfer bekliyor.

Neonmatron Robot Wars: Top Speed Street Racing sadece Android platformunda oynanan bir ücretsiz mobil oyundur.

YORUMLAR