News360 (Android)

News360

News360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

News360, Android cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber takip uygulaması olarak öne çıkıyor.

News360, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber takip uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde dünyada olup biten gelişmeleri mobil cihazlarımızı kullanarak takip edebiliyoruz.

Uygulamanın dikkat çeken birçok yönü var. Bu yönlerden bir tanesi de kullandıkça kullanıcının ilgi alanlarını testpit etmesi ve içerikleri bu kıstaslara göre derlemesi. Bu özelliği sayesinde News360 kullanıcıları okumayacakları haberler ile boğmak yerine onlara ilgi alanlarına giren içerikleri sunuyor. O an vaktimiz yoksa içerikleri saklayabiliyor ve daha sonra okuyabiliyoruz.

Uygulamanın içerikleri 100.000 kaynaktan derleniyor. Bu kaynakların hepsi faaliyet gösterdikleri kategorilerin öncü isimleri arasında. Buna bağlı olarak uygulamayı kullanırken herhangi bir güvenilirlik sorunuyla karşılaşmıyoruz.

News360'ta okuduğumuz haberleri farklı sosyal medya kanalları üzerinde paylaşma şansına sahibiz. Bu sayede arkadaşlarımızı da o habere konu olan gelişmelerden haberdar edebiliyoruz. Uygulamada Facebook, Google+, Twitter, Evernote ve Instapaper desteği sunuluyor.

Genel olarak kesintisiz bir kullanım deneyimi sunan News360, gündemi takip etmek için kapsamlı ve güvenilir bir haber uygulaması arayanları göz atması gereken bir yapım.

YORUMLAR