Night City Tokyo Drift

Night City Tokyo Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İşgalçi robotlara karşı ninja aracınıza binin ve düşmanlarınızı öldürün.

Robot işgalcilere ve robotlara karşı savaşmak için en iyi ninja savaşçıları aranıyor. Bir ninja aracı bulun neon yollarda, çatılar üzerinde veya gizli tünellerden geçin. Süper ninja ve en iyi savaş ustası olun. Ninja yıldızları ile rakiplerinizi öldürün ve onların üstesinden gelin.

Tokyo sokak yarışı şampiyonasını kazanmak istiyorsanız, Ninja savaşçıları şehir arabasından birini seçmelisiniz. (Sakura, Stealth, Jitsu ve Hiroshi-san.) Süper ninja'nın süper arabaları hak ettiğini bundan dolayı bu arabalara ihtiyacı olduğu biliniyor. İstediğiniz kadar silah kullanmaktan çekinmeyi. En farklı arabaları kontrol edin, eğlenceli ninja atlamaları yapın ve çılgın araba atlayışlarına katılın.

Ninja dövüş becerilerini geliştir, ninja yıldızlarıyla savaşmanın yeni yollarını keşfet ve ninja atlamaları yapan efsanevi ninja savaşçılarından biri olun. Shuriken isimli silahları fırlatırken veya ninjaların süper arabalarını sürerken süper ninja yeteneklerinizi gösterin. Dev toplara ve neon halkalara sürün. Diğer ninjalardan önce bitiş çizgisine ulaşmak için hızla git ve gerçekten hak ettiğin ödülü al!

YORUMLAR