Night Moto Race 1.1 (Android)

Night Moto Race

1.1
Night Moto Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Night Moto Race, Android cihazlarını üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli motor yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Night Moto Race, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz motor yarışı oyunlarından bir tanesidir. Birbirinden muhteşem motor modellerinden birini seçerek çılgın yarışlara katılacağınız oyunda kazandıkça deneyim puanı kazanıyorsunuz.

Oyunda size verilecek olan görevleri sırayla tamamlamanız gerekiyor. Motor yarışı oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Night Moto Race favori oyunlarınızdan bir tanesi olacaktır.

Oynaması kolay olmasına rağmen ustalaşmanın zor olduğu oyunda, farklı yarış pistleri bulunmaktadır. Bu yarış pistlerini iyi öğrenerek daha sonraki yarışlarınızda daha iyi dereceler elde etmeye çalışmalısınız.

Sürdüğünüz motor ile akrobasi hareketleri yaparak oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Ölümüne yarışların geçeceği oyundaki tek amacınız birinci olmak. Bunun için pistlerde motorunuzu son sürat sürerek, rakiplerinizi geride bırakmanız gerekiyor.

Android cihazlarınız üzerinde stres atmak ve eğlence amaçlı oynayabileceğiniz Night Moto Race'i hemen ücretsiz olarak indirerek motorunuzu seçip yarışlara girebilirsiniz.

YORUMLAR