Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nilüfer Turizm, online olarka Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak bilet almanızı sağlayan remsi Nilüfer Turizm uygulaması.

Nilüfer Turizm, Android, iOS ve Windows Phone uygulamaları ile mobil kullanıcılarına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan başarılı bir online bilet alma uygulaması.

İşiniz ya da hayatınız gereği olarak sürekli seyahat etmeniz gerekiyor ve seyahat ederken Nilüfer Turizm'i tercih ediyorsanız Android uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek bilet rezervasyon ve satın işlemlerini kısa sürede ve uğraşsız olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Son versiyonu ile birlikte büyük bir değişim yaşayan Nilüfer Turizm Android uygulamasının ara yüzü dahil olmak üzere baştan aşağı değişti desem doğru olur.

Hızlı bilet alabilmek için kullanacağınız uygulama üzerinde bilet almadan önce takip etmeniz gereken sadece 4 adım bulunuyor. Bu adımları sırayla yaparak Nilüfer Turizm ile istediğiniz bileti kolayca alabiliyorsunuz.

Satın almış olduğunu biletleri görüntüleme fırsatı da bulacağınız uygulama üzerinden bilet alırken sade arayüz sayesinde istediğiniz otobüs ve saatini kolayca seçebiliyorsunuz. Ayrıca otobüs içerisindeki yerinizi de görsel olarak seçme imkanı sunan uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirip, gelecekte yapacağınız seyahatlerin biletlerini hem kolayca hem de daha hızlı satın alın.

YORUMLAR