NinJump Dash: Multiplayer Race

NinJump Dash: Multiplayer Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NinJump Dash: Multiplayer Race aksiyon ve yarışı birleştiren bir mobil oyundur

NinJump Dash: Multiplayer Race içerisinde bolca aksiyon bulabileceğiniz ve çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan NinJump Dash: Multiplayer Race'da Ninjump'ın sevimli ninja kahramanlarından birini seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Multiplayer; yani internet üzerinden diğer oyuncularlar birlikte oynanan bir oyun olan NinJump Dash: Multiplayer Race'de gerçek zamanlı olarak farklı oyuncularlar veya Facebook arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz. Bu sayede oyun daha eğlenceli ve rekabet dolu bir hale geliyor. Oyunda temel olarak bitiş çizgisinden ilk geçmeye çalışan yarışçı olmamız gerekiyor.

NinJump Dash: Multiplayer Race oynanış olarak oldukça renkli bir oyun. Bir yandan son hızda koşuyoruz, önümüzdeki engelleri atlatmaya çalışıyoruz, diğer yandan da rakiplerimize sataşıyoruz ve onlara hain tuzaklar kuararak geride kalmalarını sağlıyoruz. Ninja yıldızlarımızı veya kılıcımızı kullanarak, onlara roketler fırlatarak, geçitleri kullanarak onları geriye fırlatmamız mümkün. Tabi aynı şekilde rakiplerimizde çirkef yapabiliyor; oyunu eğlenceli hale getiren şey de bu oyunu pis oynayabilme özelliği.

NinJump Dash: Multiplayer Race içerisinde farklı kostümler, power uplar gibi özellikler de bulunmakta. 2 boyutlu hoş görünen grafiklere sahip NinJump Dash: Multiplayer Race bağımlılık yapabiliyor.

YORUMLAR