Nitro Nation Online (Android)

Nitro Nation Online

Nitro Nation Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nitro Nation Online mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir drag yarışı oyunu

Nitro Nation Online oyunculara araba yarışı heyecanını diğer oyuncularlar rekabet içinde yaşama imkanı tanıyan bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Nitro Nation Online'da lisanlı gerçek arabaları kullanabilme şansına erişiyoruz. Nitro Nation Online içerisinde Mercedes, Koenisegg, Pagani, Jaguar gibi markaların rüya gibi hız canavarlarına yer veriliyor. Oyunda kendi takımımızı kurabiliyoruz ve diğer takımlarlar yarışarak en iyi yarış takımı olmaya çalışıyoruz.

Nitro Nation Online drag yarışlarına katıldığımız bir yarış oyunu. Yani oyunda düz bir rotada ilerlerken ne kadar çabuk hızlanacağımızı ve en yüksek hıza ne kadar kısa sürede ulaşabileceğimizi test ediyoruz. Yarışlarda galibiyetin anahtarı doğru bir kalkış yapmak. Bu iş için hız göstergesini takip ediyoruz. Gaza belirli bir seviyede dokundğumuzda ibre yeşil alana geliyor ve mükemmel kalkış yakalanmış oluyor. Aracımız kalktıktan sonra hızlanırken vitesleri doğru anda değiştirmemiz gerekiyor. Bu iş için yine hız göstergesini takip ediyoruz ve ibre yeşil alana geldiğinde vitesi değiştiriyoruz.

Nitro Nation Online'da karşımıza farklı araçlar rakip olarak çıkıyor. Bu araçlardan bazıları modifiyeli araçlar olduğu için bizim de aracımızı sürekli geliştirmemiz gerekiyor. Yarışlardan kazandığımız parayı modifiye seçeneklerine harcayarak arabamızı daha çabuk hızlanan ve daha yüksek hıza ulaşan bir hale getirebiliyoruz. Oyun bize aracımız için boya ve farklı kişiselleştirme seçenekleri de sunuyor.

Nitro Nation Online güzel grafikleriyle dikkat çekmekte.

YORUMLAR