Nitro Nation Racing 3.1.4 (Android)

Nitro Nation Racing

Nitro Nation Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nitro Nation Racing ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil drag yarışı oyunudur

Nitro Nation Racing eğer araba yarışlarına meraklıysanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunudur. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir drag yarışı oyunu olan Nitro Nation Racing'de şehrin en iyi yarışçısı olmak için herşeye sıfırdan başlıyoruz ve drag yarışlarına katılarak rakiplerimizi birer birer elemeye ve saygınlık kazanmaya çalışıyoruz.

Nitro Nation Racing lisanslı gerçek arabalara yer veren bit oyun. Oyunda 35 farklı markanın birbirinden güzel spor arabaları yer almakta. Nitro Nation Racing'de Checrolet, Dodge, Ford, BMW, Volkswagen, Honda, Nissan, Mazda gibi markaların arabalarını kullanabiliyorsunuz. Bu arabalar arasında süper arabaların yanında klasik arabalar gibi farklı kategoriler altında yer alan arabalar da bulunmakta.

Nitro Nation Racing'de ünlü markaların arabalarını kullanabildiğiniz gibi bu arabaları modifiye ederek görünüşlerini tercihlerinize göre değiştirebiliyorsunuz. Bu iş için size sayısız boya seçeneği ve çıkartma seçeneği sunuluyor.

Nitro Nation Racing çok oyunculu altyapıya sahip olan bir oyun. Oyunda diğer oyuncularla internet üzerinde yarışırken zamanlama üzerine kurulu drag yarışları yapıyorsunuz ve aracınıza doğru zamanda vites atlatarak bitiş çizgisini ilk geçen araba olmaya çalışıyorsunuz.

Yüksek grafik kalitesine sahip olan Nitro Nation Racing eğer drag yarışlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun.

YORUMLAR