Nitro Nation Stories

Nitro Nation Stories
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nitro Nation Stories, Creative Mobile'ın Android platformuna ücretsiz açtığı yeni araba yarışı oyunu.

Nitro Nation Stories, Android platformunda ücretsiz kategorisinde en iyi araba yarışı oyunları arasında. İster çevrimiçi modda isterseniz de internete bağlanmadan uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz kaliteli ve fazla yer kaplamayan bir yarış oyunu arıyorsanız kesinlikle es geçmemelisiniz.

Popüler yarış oyunlarının geliştiricisi Creative Mobile’ın yeni oyunu Nitor Nation Stories’de ilk görüşte tanıyabileceğiniz 30’dan fazla spor araba bulunuyor. Alfa Romeo, BMW, Cadillac, Chevrolet, Ford, Honda, Jaguar, Mazda, Nissan üreticilerden sadece birkaçı. Bunca araba arasından seçiminizi yapıp uzun soluklu yarışlara katılıyorsunuz. Seviye atlayarak ilerlediğiniz kariyer modu, tek tek sokakları ele geçirmeye çalıştığınız en iyilerle yarıştığınız sokak yarışları, kozlarınızı teke tek paylaştığınız zorlu yarışlar, polis arabalarını atlamanız gereken yarışlar ve daha onlarca modu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Oldukça geniş bir harita üzerinden yarış seçerek ilerlediğiniz oyunda arabanızı sürekli olarak yenilemek, bir üst modelle değiştirmek durumundasınız. Aksi halde ne kadar iyi yarışırsanız yarışın diğer oyunculara yetişemiyor, en ufak hatanızda son sıralara kadar düşebiliyorsunuz. Bu yüzden garaja uğrayıp arabanızın parçalarını kesinlikle yükseltmelisiniz.

YORUMLAR