No Brakes 1.0 (Android)

No Brakes

1.0
No Brakes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

No Brakes hızın ve el çabukluğunun ön plana çıktığı ücretsiz oyunlardan bir tanesi. Oyunda duvarlara çarpmadan yüksek hızlara çıkmaya çalışıyoruz.

Uygulama marketlerde son olarak sunulmuş oyunlara baktığımızda sade ve daha basitleştirilmiş oyunların çok fazla rağbet gördüğünü gözlemlemek mümkün. Mobil cihazların felsefesi gereği bu tarz oyunlar kullanıcılar arasında büyük ilgi görüyor. Karmaşık ve kafa yoran hikayeli oyunları minik ekranlarda oynamak gerçekten de akıl karı değil.

No Brakes de bu düşünce üzerine üretilmiş eğlenceli bir yarış oyunu. Sade ve basit yapısı sayesinde herkes tarafından keyifle oynanabilecek bir oyun olan No Brakes reflekslerine güvenen herkes tarafından mutlaka denenmeli.

Oyunda gülen yüz görünümüne sahip tuhaf bir aracı kontrol ediyoruz. Amacımız ise hızı mümkün olduğu kadar artırmak. Ekranın sol ve sağ tarafında yer alan okları kullanarak aracımızı yönlendirebiliyoruz. Elbette tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi bu oyunda da hız arttıkça aracın kontrolü daha zor bir hale geliyor.

Duvarlara çarptığımız anda oyun bitiyor ve baştan başlıyoruz. Herhangi bir bölümde elde ettiğimiz en yüksek hız kişisel rekorumuz oluyor ve sonraki bölümlerde bu rekoru geçmeye çalışıyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi oyunda fren yok ve hız sürekli artıyor. Sade ve boş zamanlarınızı keyiflendirecek bir oyun arıyorsanız No Brakes‘i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR