No Limit Drag Racing

No Limit Drag Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

No Limit Drag Racing, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir araba yarışı oyunu.

No Limit Drag Racing, gerçekçi grafikler ile hazırlanan oynaması heyecanlı ve eğlenceli bir Android araba yarışı oyunu. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda hız limitiniz yok ve rakiplerinizi geçebilmek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

Kendi arabanızı kendinizin hazırladığı oyunda, ilk olarak arabayı oluşturuyor, daha sonra performans güçlendirmelerini yapıyor ve son olarak yarışlara katılmaya başlıyorsunuz.

Online olarak diğer oyunculara karşı yarışabileceğiniz oyunda aynı zamanda kariyer moduna girerek kendi başınıza da oynayabiliyorsunuz.

No Limit Drag Racing içerisinde trafik yada yayalar yok. Sadece siz, araba ve diğer arabalar. Drag yarışları denilen kısa mesafeli fakat sürate dayanan yarışlarda iyi bir şoför olduğunuzu kanıtlamak için arabanızın ayarlarını çok iyi yapmalı ve arabayı çok iyi kullanmalısınız.

Arabanızın ayarları dışında modifiyesini de yaparak kendi zevklerinize göre bir araç sahibi olabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz sunulan bir oyuna göre oldukça başarılı bulduğum No Limit Drag Racing içerisindeki reklamları kaldırmak için oyun içi mağazadan altın almanız yeterli. Ayrıca bu altınları da oyun içerisinde farklı şeyler satın almak için kullanabilirsiniz. Eğer oyun hoşunuza giderse, reklamları görmemek için kaldırmanızı öneririm.

YORUMLAR