No Limit Racer (Android)

No Limit Racer

No Limit Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

No Limit Racer yüksek heyecan sunan bir yarış oyunudur

No Limit Racer oyunculara süper hızlarda yarışma imkanı veren eğlenceli bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan No Limit Racer'da uzak geleceğe yolculuk ediyoruz ve günümüzden çok farklı bir ortamda yarışmanın keyfini yaşıyoruz. Karada giden 4 tekerli spor arabalar No Limit Racer'da yerini havada süzülebilen füturistik araçlara bırakıyor. Bu araçlardan birini seçerek başladığımız oyunda temel amacımız ise kontol noktalarından geçmek ve yarışı tamamlamak.

No Limit Racer'ın oyun yapısı reflekslerinizi bir hayli zorluyor. Oyunda kullandığınız havada süzülen araç yolda sürekli ilerlerken karşınıza farklı engeller çıkıyor. Bu engelleri aşabilmek için doğru zamanlamayla aracımızı yönlendiriyoruz. Kimi zaman dev kolonlarla karşılaşırken kimi zaman dar tünellerin arasından geçmek zorunda kalıyoruz. Bu işler sırasında bir yandan da oldukça yüksek hızla yol adlığımız için işler karışabiliyor ve adrenalin dolu anlar yaşayabiliyoruz.

No Limit Racer'ın grafikleri basit görünse de oyunun oynanışı sizi No Limit Racer'a bağlıyor. Oyun içerisinde kilidini açabileceğiniz farklı araç seçeneklerine sahipsiniz. Yarışların havasına uygun elektro müzikler ve bitmeyen yarış yapısı hoşunuza gidebilir.