Nobody Dies Alone

Nobody Dies Alone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nobody Dies Alone'da başarılı olmak için son derece hızlı çalışan parmaklara ve dikkatli gözlere ihtiyacımız var.

Nobody Dies Alone, beceri ve sonsuz koşu oyunu dinamiklerini bir araya getiren başarılı bir Android oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu ücretsiz beceri oyununda engellerle dolu parkurda koşan karakterlerin kontrolünü ele alıyor ve hiçbir engele takılmadan yol almaya çalışıyoruz.

Kulağa her ne kadar kolay gibi gelse de oyun epey zor çünkü aynı anda birden fazla karakteri kontrol etmek durumunda kalıyoruz. Elbette bu tamamen oyuncuların tercihinde. Oyunda pek çok zorluk seviyesi mevcut ve bu seviyelerin her birinde kontrol etmemiz gereken karakter sayısı fazlalaşıyor.

Nobody Dies Alone'da ekrana tek dokunuş yöntemine dayalı bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Her karakterin koştuğu bölüme tıklayarak engellerin üzerinden zıplamalarını sağlıyoruz. Bugüne kadar pek çok koşu oyunu denemiştik fakat Nobody Dies Alone'daki kadar zorlu bir oyun yapısına çok az oyunda denk gelmiştik.

Öğrenmesi birkaç saniyeden fazla sürmeyen bu oyun, boş zamanlarını zorlu ve yüksek dikkat gerektiren bir oyunla geçirmek isteyenlerin denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR