Notify!

Notify!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Notify! ile bildirim ekranınınız hiç olmadığı kadar basit ve sade bir hal alsın.

Android platformunun en önemli artılarından biri kullanıcılarının isteklerine göre özelleştirilebilmesidir. Temasından, yazı puntosuna, bildirim ışığından, menü görünümüne kadar her şeyi isteğe göre değiştirmek Android'de mümkündür. Herkesin zevki farklıdır ve herkes kendi akıllı telefonunu kendi görmek istediği gibi özelleştirmek ister. Ancak tek bir ortak nokta vardır; sade ve güzel bir bildirim ekranı. Notify!, bunu amaç edinen, kilit ekranında ya da bildirim ekranında görüntülenen bildirimler için geliştirilen bir widget olarak karşımıza çıkıyor.

Ancak Notify!, normal kilit ekranı ya da ana ekrandaki bildirimleri olduğundan daha detaylı bir şekilde gösteriyor.

Kullanıcılarına oldukça basit ve sade bir bildirim ekranı sunuyor. Ayrıca Notify!'ın hangi uygulamaların bildirimlerini gösterip göstermeyeceğini ayarlayabiliyorsunuz.

Notify!'ın kendi görünümünü de değiştirebiliyorsunuz ancak bunun için PRO sürüme geçmeniz gerekli. Uygulamanın kullandığı hava durumu ve trafik bilgisi Google Now Notifications uygulamasından alınıyor.

Notify! yalnızca Android 4.3 ve daha üzeri sürümlerinde çalışmakta. Uygulamanın çalışması için bildirimlere erişim iznine sahip olması gerekiyor. Bu izni verdiğinizde sorunsuz çalışacaktır. Şuan için Notify! uygulaması Samsung Galaxy S5 cihazlarda ne yazık ki çalışmıyor.

YORUMLAR