Nova Defence

Nova Defence
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    128

  • Üretici

    EMOBI GAMES JOINT STOCK COMPANY

Nova Defence bol aksiyon dolu bir kule savunma oyunudur

Nova Defence Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlence ve heyecan dolu bir kule savunma oyunudur.

Nova Defence'de insanoğlunu alien istila kuvvetlerinden korumaya çalışan bir komutanı yönetmekteyiz. Alienlar galaksiyi kontrol altına alabilmek ve insanoğlunun soyunu tüketebilmek için galaksinin dört bir yanında insan üslerine saldırmaktadırlar. Bu savaşta kararlı bir şekilde son duruşumuzu yapmalı, uzaylıları adım adım geri püskürterek insanoğlunun soyunu tükenme tehlikesinden kurtarmalıyız.

Nova Defence'de bu işi gerçekleştirebilmemiz için farklı savunma kuleleri inşa edebiliyoruz. Kendine has yeteneklere ve saldırı çeşitlerine sahip olan bu kuleleri üzerimizie dalga dalga saldıran alien kuvvetleri karşısında stratejik bir şekilde konumlandırmalı ve savaşın gidişatını belirlemeliyiz. Kulelerimizi düşmanı yok ettikçe gelişriebiliyor ve farklı özelliklere kavuşmalarını sağlayabiliyoruz.

Nova Defence başarılı grafiklere sahip. Oyunda koloni gezegenlerde savaşırken çöllerden sık ormanlara birçok farklı mekanı ziyaret ediyoruz. Oyuna renk katan öğe ise heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları. Sıradan uzaylı birliklerinden daha güçlü olan bu canavarlar bize zorlu anlar yaşatacaklar.

Eğer kule savunma oyunlarını seviyorsanız Nova Defence güzel bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR