Now Gesture Tweaks Free 2.3 (Android)

Now Gesture Tweaks Free

2.3
Now Gesture Tweaks Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    73

  • Üretici

    Gianluca Spadazzi

Android telefonunuzdaki görevleri parmak hareketlerinizle kolayca gerçekleştirebilir, hız kazanabilirsiniz.

Now Gesture Tweaks Free uygulamasıyla, Android telefonunuzun ekranında parmak hareketlerinize görevler atayarak, uygulamalara hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Telefonunuzdaki uygulamaları ve bazı görevleri parmak hareketlerinizle çalıştırmanızı sağlayan uygulama, önceden tanımlanmış görevler ve sizin seçeceğiniz uygulamalar ile özelleştirilebiliyor. Örneğin, menü simgesini yukarı doğru çektiğinizde kameranın açılmasını sağlayabilir, ya da arka planda çalışan tüm uygulamaları sonlandırabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz olan bu sürümünde Tüm Uygulamalar, Uygulama Başlat, Bildirim Penceresini Aç ve Hiçbir şey Yapma gibi özellikler sunuluyor. Ekran görüntüsü alma, kamerayı başlatma, arka plandaki uygulamaları sonlandır, uygulama önbelleklerini temizle, GPS, Wi-Fi, Bluetooth aç/kapat gibi özellikleri kullanmak isterseniz uygulamanın Pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

Kullanımı gayet basit olan uygulamanın temasını ve varsayılan ikonunu Ayarlar bölümünden düzenleyebilir, açılır pencerelerin görüntülenmesini de yine bu bölümden düzenleyebilirsiniz. Telefonunuzda size hız kazandıracak olan bu uygulama ile en çok kullandığınız uygulama ya da görevlere bir kısayol oluşturarak daha pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR