Numara Taşıma Sorgulama

Numara Taşıma Sorgulama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Numara Taşıma Sorgulama, aradığınız numaraların hangi operatörde olduğunu öğrenebileceğiniz bir numara taşıma sorgulama servisidir.

Numara Taşıma Sorgulama, arkadaşlarınızın yada tanıdıklarınızın cep telefonları üzerinde hangi hattı kullandığını öğrenebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Özellike sadece kullandığı hat üzerinde bedava dakika kampanyasından yararlananların işine yarayacak uygulama, numarasını taşıyan arkadaşlarınızın hangi hatta geçiş yaptıklarını öğrenebilmenizi sağlıyor.

Uygulama üzerinde gerçekleştireeğiniz sorgulamalar sonucunda sorgulattırdığınız telefon numarasının Avea, Turkcell yada Vodafone operatörlerinden hangisine ait olduğunu ve taşınma durumlarını görebileceksiniz. Uygulama taşınma sorgulamaları için E-devlet üzerinde kullanılan bilgileri size göstermektedir. Ayrıca sorgulattığınız numaralarda hiç bir şekilde kayıt altına alınmaz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın hangi operatörü kullandığını öğrenebilmenin en kısa yollarından olan Numara Taşıma Sorgulama uygulamasını Android akıllı telefon ve tabletlerinize yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR