NumTasu 1.0.0 (Android)

NumTasu

NumTasu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NumTasu: Brain Puzzle Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen ve toplama işlemindeki maharetlerinizi sonuna kadar sizden isteyen bir bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynayabileceğiniz NumTasu: Brain Puzzle mobil oyunu, güncel olarak beyin jimnastiği yapmak isteyen kullanıcılara hitap eden bir tür bulmaca oyunudur.

İngilizce Number kelimesinin kısaltılmış hali olan Num ve Japoncada toplama işlemi anlamına gelen Tasu kelimelerinin bir araya getirilerek isimlendirildiği NumTasu: Brain Puzzle mobil oyununda genel olarak toplama işlemine hakim olmanız gerekmekte.

Toplama işlemi üzerine kurulu olan NumTasu: Brain Puzzle oyununda sayılarla oluşturulmuş 4 x 4 veya 6 x 6 şeklindeki karelerin içinde yer alan numaraları toplayacaksınız. Karenin dış bölümünde satır ve sütun başlarında ve sonlarında yer alan numaralar size sonucu verecektir. Sizin yapmanız gereken ise satır başında ve sonunda yer alan rakamlara ulaşmak için satır içinde yer alan numaraları toplayarak o sonucu elde etmek. Aynı şey sütun için de geçerli.

Oyunun kontrolleri ise oldukça kolay, yalnızca rakamların üzerine dokunarak sonuca ulaşmak adına toplayacağınız numaraları seçebilirsiniz. 450’den fazla bölümün yer aldığı oyunda isterseniz bir de sonsuz oyun modu bulunmakta. NumTasu: Brain Puzzle mobil oyununu Google Play Store’dan indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR