NVIDIA TegraZone 2 2.9.5 (Android)

NVIDIA TegraZone 2

NVIDIA TegraZone 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NVIDIA TegraZone 2 uygulamasıyla, Tegra mobil işlemcili cihazlarınızda oynayabileceğiniz etkileyici oyunlar bulabilirsiniz.

NVIDIA TegraZone 2 uygulamasıyla Tegra ile güçlendirilen Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz için en iyi oyunları bulabilirsiniz.

Tegra mobil işlemcisiyle çalışan Android cihazlarda, işlemcinizi tam performansla kullanabilmeniz için optimize edilmiş oyunları bulabilmeniz için geliştirilen NVIDIA TegraZone 2 uygulamasında muhteşem grafiklere ve akıcı bir oyun imkanı sunan eşi benzeri olmayan oyunları çok kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz.

NVIDIA TegraZone 2 uygulamasını şu cihazlardan birini kullanıyorsanız faydalanabilirsiniz; Nexus 7, Asus Transformer Prime TF201, Transformer Infinity TF700, Transformer Pad TF300, Acer A500, A510, A100, Toshiba AT300, HTC One X, Motorola Droid X2, Electrify, Photon 4G, Atrix ve Samsung Captivate Glide.

Eğer, siz de yukarıda sıraladığımız cihazlardan birine sahipseniz ve mobil işlemcinizi tam performansıyla kullanmak istiyorsanız NVIDIA TegraZone 2 uygulamasını indirebilir, birbirinden etkileyici mobil oyunları keyifle oynayabilirsiniz.