NVIDIA VR Viewer 1.1.23 (Android)

NVIDIA VR Viewer

NVIDIA VR Viewer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NVIDIA VR Viewer, Android işletim sistemine sahip telefonlar üzerinde sanal gerçeklik deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak bir uygulamadır.

NVIDIA VR Viewer, Android işletim sistemine sahip telefonlarınız üzerinde sanal gerçeklik deneyimi yaşamanıza imkan sağlayacak bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. 360 derecelik fotoğraflar arasında gezerek sanal gerçekliğin keyfine varacaksınız.

NVIDIA teknolojilerinin kullanıldığı bu uygulama ile oyunlarda HDR ekran görüntüleri yakalayabilir, 360 derecelik inanılmaz resimler arasında kaybolabilir ve heyecanın doruklarına ulaşabilirsiniz. NVIDIA Ansel® teknolojisi sayesinde oyunlarda ekran görüntüleri yakalayabilir ve bilgisayarınıza yüksek çözünürlüklü bir şekilde aktarabilirsiniz. NVIDIA® Iray® VR teknolojisi ile de 3D görüntüler oluşturabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için bir Card Board'a ve Google Card Board uygulamasına da sahip olmalısınız. NVIDIA teknolojilerini sanal gerçeklik sırasında kullanabilir ve inanılmaz işler ortaya çıkarabilirsiniz. Kullandığınız uygulamalara yardımcı olması amacıyla geliştirilen NVIDIA VR Viewer, sanal gerçeklik deneyiminizi katlayacak. Mimarlar, mühendisler ve tasarımcıların mutlaka denemesi gereken bir uygulama olduğu da söylenebilir. Ayrısa sorunsuz bir deneyim sağlamak için en az 2 GB RAM'e sahip olmanız gerekiyor.

NVIDIA VR Viewer uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR