Odd Bot Out

Odd Bot Out
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Odd Bot Out, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Odd Bot Out, iOS cihazlarımız üzerinde keyifle oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunda geri dönüşüm kapsamında tekrar değerlendirilmek üzere fabrikaya gönderilen robotun kaçış hikayesi konu alınıyor. Geri dönüştürülmektense hayatına olduğu gibi devam etmeyi seçen Odd isimli bu robotun özgürlüğe uzanan yolda pek çok engeli aşması gerekiyor.

Oyunda gelişmiş bir fizik motoruna yer verilmiş. Karakterimizi kullanarak etkileşime girdiğimiz her objenin tepkimeleri çok gerçekçi bir şekilde ayarlanmış. Aynı kategoride yer alan oyunlarda görmeye alıştığımız zamanla artan zorluk seviyesine bu oyunda da yer verilmiş. Toplamda 100 bölüm mevcut ve bu bölümlerin zorluk seviyeleri zamanla artıyor. İlk birkaç bölümde oyunun dinamiklerine alışıyor ve neler yapabileceğimizi anlamaya çalışıyoruz. Belirtmeden geçmeyelim, oyunda sadece 10 bölüm açık, geri kalanları açmak için satın almalar yapmamız gerekiyor.

Oyunda farklı mekanizmalardan oluşan bulmacalar bulunuyor. Bunların her biri farklı dinamiklere sahip oldukları için mantıksal çözümlemeler yaparak yapılarını çözmeye çalışıyoruz. Stressiz ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Odd Bot Out, bu kategoride deneyebileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR