Off-Road 4x4 Hill Driver 1.6 (Android)

Off-Road 4x4 Hill Driver

1.6
Off-Road 4x4 Hill Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Off-Road 4x4 Hill Driver, traktör, kamyonet ve tır gibi araçlar ile arazi yollarında ve zor şartlar altında yük taşıyarak para kazanmaya çalışacağınız ücretsiz bir Android araba oyunu.

Off-Road 4x4 Hill Driver, traktör, kamyonet ve tır gibi ağır ve 4 çeker araçlar kullanmayı sevenler için tasarlanan ve oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan Android off-road oyunu.

Dere tepe demeden ve yokuşlara aldırmadan hedefe gitmeniz gereken oyunda araba kullanırken aynı zamanda nakliyat işleri yapmanız gerekiyor. Size verilen yükleri zamanında ve hasarsız bir şekilde istenen yerlere götürmeye çalışacağınız oyunda para kazandıkça daha iyi arabalar alabiliyor ya da kendi aracınızı modifiye edebiliyorsunuz.

Traktör ile başlayacağınız oyunda zamanla kamyonet ve tır alabilirsiniz. Fakat bunları hemen alabilmek için usta bir şoför olmanız gerekiyor.

Eğimli ve toprak yollardan geçerek zamanında nakliyat yapmanız gereken oyunda araba sürmek diğer oyunlara göre biraz daha zor. Nedeni ise hem ağır vasıta araç kullanmanız hem de yolların sizi zorluyor olması.

Saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz araba oyunlarından bir tanesi olan Off-Road 4x4 Hill Driver, adından da anlayacağınız üzere 4 çeker off-road araçları kullanacağınız bir oyun. Eğer hıza dayalı araba oyunları seviyorsanız, farklı alternatiflere yönelmeniz sizin için daha iyi olabilir. Çünkü traktörler hız yapılmıyor.

Kazandığınız paralar ile kendi traktör, kamyon ve tırınızı istediğiniz renge boyatabildiğiniz oyunda tüm nakilyatları zamanında ve doğru şekilde yapabilirim diyorsanız, hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR