Off-Road Hill Climber: Bus SIM 1.2 (Android)

Off-Road Hill Climber: Bus SIM

1.2
Off-Road Hill Climber: Bus SIM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yolcu otobüslerini içindeki yolcularla birlikte 4x4 off road denemelerine tabii tuabileceğiniz ücretsiz bir simülasyon oyunu.

Yolcu otobüsleriyle 4x4 tepe tırmanma olur mu diye sorgulamanın sonu geldi. Off-Road Hill Climber: Bus SIM isimli bu oyun bu hayalleri gerçekleştirdi. İnanılması güç ama bu simülasyon oyunları fazlasıyla ilgi çekiyor ve tutku ile bu oyunları indirip oynayanların sayısında herhangi azalma da göremiyoruz. Otobüsler çok önemli olabilir ve belki de biz bunu bir şekilde kaçırıyoruzdur. Bu kez yollar bizi dağlara ve bayırlara götürüyor.

Otobüsünüzle yolcu indirip bindirirken normal yoldan sapıp kısa bir zaman içersidine doğa ile mücadele ettiğinizin farkına varacaksınız. Rotasını şaşmış diyeceksiniz belki ama tam da aksine oyun sizden bunları yapmanızı ister gibi bir izlenim vermekte geri kalmıyor. Çeşitli modifiye seçenekleriyle de otobüsünüzün ampullerini ve rengini değiştirip yakışacağını düşündüğünüz bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Bu konuda tek eksiğimiz bir IETT aracı olsa gerek.

Android için ücretsiz olarak sunulan bu oyun hem telefon hem de tablet üzerinden sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Ne var ki tuzak gibi yerleştirilmiş uygulama içi satın alma seçeneklere karşı dikkatli olmanızı önermemizde fayda olacaktır.