Off-Road Tourist Bus Driver

Off-Road Tourist Bus Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Off-Road Tourist Bus Driver gerçekçi bir otobüs simülasyonudur

Off-Road Tourist Bus Driver oyunculara birbirinden güzel lüks yolcu otoboüslerini kullanma imkanı veren bir otobüs oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülasyonu olan Off-Road Tourist Bus Driver'da geçimini otobüsüyle turist seferleri düzenleyerek kazanan bir otobüs şoförünü yönetiyoruz. Oyundaki görevimiz şehir içerisinden tursit gruplarını almak ve bu turistleri şehir dışına çıkararak güzel manzaraya sahip tepelere çıkarmak. Bu işi gerçekleştirmek kolay görünse de karşımıza birçok zorluk çıkıyor. Şehir içerisinde trafikteki araçları geçmemiz ve hızlı bir şekilde yol almamız gerekiyor. Şehir dışında ise keskin virajlar bizi bekliyor. Tüm bu engellerle mücadele ederken bir yandan da bize bir süre limiti veriliyor. Bu süre dolmadan görevleri tammalamak zorundayız.

Off-Road Tourist Bus Driver'de görevleri tamamladıkça para kazanıyoruz. Kazandığımız parayı yeni otobüs türlerini satın almak için kullanabiliriz. 3 boyutlu bir açık dünyaya sahip olan oyunda geniş bir haritada yolculuk ediyoruz. Oyunuu dilerseniz otobüslerin içindeki kokpit kamerasıyla dilerseniz otobüs dışındaki diğer kamera açılarıyla oynayabilirsiniz. Gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan Off-Road Tourist Bus Driver'da alışkanlıklarınıza uygun bir kontrol yöntemini seçebilirsiniz.

Ortalama kalitede grafikler içeren Off-Road Tourist Bus Driver eğer mobil cihazlarınızda otobüs kullanma keyfi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR