Offroad Bike Race 3D 1.0 (Android)

Offroad Bike Race 3D

1.0
Offroad Bike Race 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Bike Race 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunudur

Offroad Bike Race 3D eğer yüksek hızlarda yarışmayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil motor yarışı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Offroad Bike Race 3D'de düz asfaltlarda kolay bir şekilde mtoro kullanmanın yerine zorlu bir sürüş macerasına atılıyoruz. Arazi yarışlarını konu alan Offroad Bike Race 3D'de zorlu şartlara sahip alanlarda yarışmaya çalışmaktayız. Bu yarış tecrübesi boyunca geniş bir açık dünyada yol alıyoruz ve son hızla ilerlerken ormandaki ağaçlara çarpmamaya, yüksek tepelere tırmanarak rampalardan uçup doğru bir şekilde yere inmeye çalışıyoruz.

Offroad Bike Race 3D içerisinde yer alan nitro özelliği oyuna heyecan katıyor. Özellikle rampalara tırmanırken kullanacağınız nitro havada uzun bir süre süzülmenize yardımcı oluyor. Oyunda trafik de yer almakta. Trafikte ilerlerken araçlara çarpmamak için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Offroad Bike Race 3D oyunculara farklı kontrol metodları sunuyor. Oyunu dilerseniz klasik dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz. Gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan Offroad Bike Race 3D içerisinde farklı türde motorları kullanabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR