Offroad Car LX (Android)

Offroad Car LX

Offroad Car LX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Car LX mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Offroad Car LX eğer 4x4 araçları kullanarak gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir 4x4 simülatörü olan Offroad Car LX'de oyunculara zorlu arazi koşullarında yol almak için tasarlanmış güçlü motorlara sahip 4 çeker araçları kullanabilme imkanı veriliyor. SUV sınıfındaki bu araçları kullanırken gerçekçi fizik hesaplamalarıyla karşılaşıyoruz. Ayrıca oyunda detaylı hasar modellemeleri de yer alıyor; yani aracınızı çarptığınızda veya kaza yaptığınızda hasar aldığını görebiliyorsunuz.

Offroad Car LX içinde 3 farklı oyun modu yer almakta. Bu modlardan ilkinde şehir içinde 4x4 aracımızı kullanabiliyoruz. Dikkat etmemiz gereken şey ise trafik. Diğer oyun modunda ise orman içine yolculuk ediyoruz. Bu modda da asfalt yerine arazide araç kullanırken arazi şartlarıyla mücadele ediyoruz. Son oyun modunda ise çölde araç kullanmaktayız. Kum tepelerinde yol alabilmek için bolca emek sar etmemiz gerekiyor.

Offroad Car LX içinde farklı araç seçeneklerine sahibiz. Bu araçları farklı kamera açılarından birini seçerek yönetebilmekteyiz. Oyunun grafikleri ise ortalama kalitede.

YORUMLAR