Offroad Car Simulator 2.1 (Android)

Offroad Car Simulator

2.1
Offroad Car Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Car Simulator, 9 farklı offroad aracıyla zorlu pistlerde mücadele verdiğiniz simülasyon tarzında bir oyun.

Offroad Car Simulator, klasik araba yarışı oyunlarının dışına çıkmak isteyenler için tavsiye edebileceğim bir yapım. Her ne kadar görsel açıdan çok daha kaliteli oyunlar olsa da gerçeğe yakın offroad heyecanını yaşattığından bir şansı hak ediyor.

Offroad Car Simulator oyununda adından da tahmin edeceğiniz üzere zorlu şartlar için dizayn edilmiş 4x4 arazi araçlarıyla yola çıkıyoruz. Aralarında Jeep, BMW X5’in de yer aldığı 9 offroad aracıyla serbest stil başka bir deyişle kafamıza göre ilerleyebiliyor veya özel görevleri tamamlıyoruz. Görev esnasında her seferinde farklı bir arazide buluyoruz kendimizi. Arazi şartlarında ilerlemek kontroller sayesinde biraz basitleştirilmiş. Üç farklı kontrol seçeneği arasından hangisini seçersek seçelim offroad aracımızla yol almak çok zor değil.

Offroad Car Simulator da çoğu simülasyon oyunu gibi farklı kontrollerle ve kamera açılarıyla oynama şansı sunuyor. Daha önce mobilde araba simülasyon oyunu oynadıysanız zaten yabancılık hissetmiyorsunuz. Oynamadıysanız da üç kontrol seçeneği (direksiyon, buton, eğme) sayesinde hemen offroad heyecanına kaptırıyorsunuz kendinizi. Tabii ki aracı içten görmenizi sağlayan farklı kamera açısı da bu heyecanı içinizde hissetmenizde büyük rol oynuyor.

Oyunda farklı offroad araçları ve pistleri olduğunu söylemiştim. Araçları “campaign” modundaki görevleri tamamlayarak açabiliyoruz lakin pist açma / seçme lüksümüz yok. Farklı pistler olduğunu altın kazandıran görev modunda anlıyoruz.

YORUMLAR