Offroad Driving 3D 2 (Android)

Offroad Driving 3D

2
Offroad Driving 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Driving 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir 4x4 simülatörüdür

Offroad Driving 3D oyunculara zorlu ve heyecanlı bir araç kullanma tecrübesi yaşatan bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Offroad Driving 3D'de bizi klasik yarış oyunlarından biraz farklı bir araç kullanma deneyimi bekliyor. Oyunda asfalt yollarda son sürat yol almaya çalışmak yerine daha gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşıyoruz. Offroad Driving 3D bize farklı 4x4 araçları kullanarak bu dört çeker araçlarla araziye çıkma imkanı veriyor.

Offroad Driving 3D'de oyuncular zamana karşı yarışıp en iyi zamanı yakalamaya çalışırken zorlu arazi şartlarıyla boğuşuyorlar. Oyunda güçlü motorlara sahip araçlarımızla yapmamız gereken şey bize verilen görevleri tamamlamak için aracımızı yolda dengede tutmak. Bu iş için dar yollardan geçiyor, keskin virajları alıyor, akarsular üzerinden yol almaya çalışıyoruz.

Offroad Driving 3D içinde farklı araç seçeneklerine sahibiz. Bu araçlar kendilerine has sürüş dinamikleri sunuyorlar. Oyunun ortalama bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR