Offroad Driving Adventure 2016 1.1 (Android)

Offroad Driving Adventure 2016

1.1
Offroad Driving Adventure 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Driving Adventure 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Offroad Driving Adventure 2016 eğer zorlu şartlarda yarışmaktan keyif alıyorsanız oynamaktan hoşlanabileceğiniz bir 4x4 yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Offroad Driving Adventure 2016'da bizi klasik yarış oyunlarından biraz farklı bir yarış tecrübesi bekliyor. Oyunda asfalt pistlerin yerine araziye çıkıyoruz ve çeşitli engellerle kaplı yollarda rakiplerimizi geçmeye çalışıyoruz. Oyunda bir yandan hızlı bir şekilde yol almamız, diğer yandan da aracımızın dengesini koruyarak yolda kalmamız gerekiyor.

Offroad Driving Adventure 2016'da kanyonların içinde, hızlıca akan nehirlerin üzerinde ve eğimli kayaların üzerinde araba kullanmaktayız. Oyunda jipler, canavar kamyonlar ve SUV araçlar gibi farklı araç seçeneklerine sahibiz. Oyunda yarışları kazandıkça yeni araçların kilidini açabiliyoruz. Bunun yanında kullandığımız araçların motorlarını, frenlerini ve çekiş güçlerini artıran geliştirmeleri de satın alabiliyoruz.

Offroad Driving Adventure 2016 ortalama bir grafik kalitesi sunuyor. Oyunu dilerseniz kariyer modunda, dilerseniz serbest sürüş modunda oynayabilirsiniz.

YORUMLAR