Offroad Monster 1.0 (Android)

Offroad Monster

1.0
Offroad Monster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Monster, birbirinden zor parkurlarıyla akıllı cihazınızdan offroad keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Offroad Monster, Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir offroad yarış oyunudur. Bu oyun sayesinde boş zamanlarınızda çılgınlar gibi eğlenmeniz mümkün.

Oyuna başlamadan önce yarışmak istediğiniz aracı seçiyorsunuz ve bu araçlar birlikte birbirinden zorlu parkurlarda yarışmaya başlıyorsunuz. Offroad Monster oyununda parkurların zorluğu bulunduğunuz seviyeye göre artıyor. Tüm yarış boyunca 3 tane can hakkınız bulunuyor. Eğer tüm haklarınızı tüketirseniz oyun sona eriyor ve parkura baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Offroad Monster oyunundaki yarış aracınız ekranda bulunan gaz ve fren butonları sayesinde kontrol ediliyor. Parkurun durumuna göre çok hızlanmanız veya çok yavaş gitmeniz gerekebilir. Bu yüzden iki butonu da aynı özenle dikkate almanızda fayda var. Oyunun bir diğer önemli yanı süre olmasına rağmen bir de benzin sıkıntınızın olması. Eğer parkur boyunca deponuzdaki benzini idareli kullanmazsanız bitiş çizgisini göremeyebilirsiniz.

Sizde offroad zevkini tatmak istiyorsanız, hemen Offroad Monster oyununu indirin ve devasa kamyonunuzla yarışa başlayın.

YORUMLAR