Offroad Police Jeep Simulator 1.0 (Android)

Offroad Police Jeep Simulator

1.0
Offroad Police Jeep Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Police Jeep Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir jip simülatörüdür

Offroad Police Jeep Simulator eğer zorlu şartlarda sürüş yeteneklerinizi sınamak ve bu işi yaparken bolca eğlenmek isterseniz ilginizi çekebilecek bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Offroad Police Jeep Simulator'da güçlü motorlara sahip polis araçlarını kullanabilmemize imkan veriliyor. 4 çeker motora sahip araçlarımızla araziye çıkarak engebeli yollarda, dik tırmanışlarda ve diğer zor şartlarda aracımıza yön vermeye çalışıyoruz. Oyun boyunca karşımıza farklı türde görevler çıkıyor ve bu görevleri tamamlayarak para kazanıyoruz. Bu sayede yeni araçların kilidini açabiliyoruz.

Offroad Police Jeep Simulator'da aracımızı kullanırken oldukça dikkatli olmamaz gerekiyor. Düz asfalt yollarda olmadığımız için tek bir yanlış hareketimiz aracımızın devrilmesine ve kaza yapmasına sebep olabilmekte. Oyundaki görevlerde zamana karşı yarışmaktayız. Bu nedenle dikkatli davranırken bir yandan da hızlı olmamız gerekmekte.

YORUMLAR