Offroad Truck Cargo Delivery (Android)

Offroad Truck Cargo Delivery

Offroad Truck Cargo Delivery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Truck Cargo Delivery mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Offroad Truck Cargo Delivery eğer gerçekçi bir kamyon kullanma tecrübesi yaşayarak eğlenmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil kamyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon simülatörü olan Offroad Truck Cargo Delivery'de araç sürüş yeteneklerimizi sergileyerek para kazanmaya çalışıyoruz. Oyunda ordudan yeni ayrılmış eski bir askerin yerine geçiyoruz ve nakliye işleriyle uğaraşarak hayatımızı kazanmaya çalışıyoruz. Fakat gerçekleştireceğimiz nakliye görevleri hiç de kolay değiller.

Offroad Truck Cargo Delivery'deki görevler zorlu arazilerde geçiyor. Çoğu zaman dağ yollarında ve kırsal alanlarda kamyon kullanmamız gerekiyor. Eğimli ve virajlı dar yollarda yük taşımak büyük bir dikkat istiyor; çünkü yapacağımız en küçük hata bile kamyonumuzun takla atmasına sebep olabiliyor.

Offroad Truck Cargo Delivery'de kamyonumuzla yük taşırken zamana karşı yarışıyor oluşumuz oyunu daha eğlenceli hale getiriyor. Offroad Truck Cargo Delivery'nin ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.