Öğrenci Not Defteri 1.1.1 (Android)

Öğrenci Not Defteri

Öğrenci Not Defteri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hatırlatmalar, ders programları gibi hem öğrenciler hem de öğretmenler için faydalı bir araç.

Öğrenci Not Defteri uygulamasıyla hem öğrenciler hem de öğretmenler artık daha planlı bir şekilde hareket edebilecekler.

Uygulamanın adında her ne kadar öğrenci yazıyor olsa da, öğretmenlerin de faydalanabileceği bir Android uygulaması olan Öğrenci Not defteri; ders programı, sınav veya ödev hatırlatma, karne hesaplama ve sorumetre gibi faydalı özellikler sunuyor. Widget özelliği sayesinde uygulamaya giriş yapmanıza gerek kalmadan ana ekranınızdan ilgili güne ait dersleri görebilmenizin mümkün hale getirildiği uygulamada, her ders için ayrı bir renk belirleyebiliyorsunuz.

Sürükle bırak kısayoluyla ders programınızı da oluşturabileceğiniz Öğrenci Not Defteri uygulamasında her derse ait ayrı ayrı hatırlatmalar oluşturabilirsiniz. Sınav günlerinizi, ödevlerinizi ve diğer benzer etkinlikleri kaçırmamak için sizlere hatırlatmada bulunan uygulamadaki Karne bölümünde sınav, sözlü, performans ve proje gibi notlarınızı girerek sene sonunda takdir veya teşekkür belgelerinden hangilerini alabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Oldukça basit ve modern bir arayüze sahip olan Öğrenci Not Defteri uygulaması, her öğrencinin hatta her öğretmenin elinin altında bulunması gereken uygulamalardan biri diyebilirim.

YORUMLAR