Okul Sayacı Geri Sayım

Okul Sayacı Geri Sayım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Okul Sayacı Geri Sayım, öğrenciler için geliştirilen özel bir tatil ve ders saati geri sayma uygulaması.

Okul Sayacı Geri Sayım, öğrencilerin tatillere kaç gün kaldığını görebilmesini sağlayan yararlı ve eğlenceli bir Android uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan uygulama son derece basit bir arayüz üzerine geliştirilmiş. Fakat öğrenciler için oldukça yararlı bir uygulama diyebilirim.

Öğrencilerin tatil yapacakları günlere geri sayma dışında gerekli ayarları yaparak derslerin de ne zaman biteceği için geri sayım yapabiliyorsunuz. Böylece her teneffüse ne zaman çıkacağınızı akıllı telefonlarınızdan takip etmek mümkün. Elbette okullarınızda telefon vb. cihazların kullanılması yasaksa bu yasağı bozmamanız yararınıza olacaktır.

En yakın tarihteki tüm resmi tatilleri sırasıyla göstererek, kaç gün, kaç saat ve kaç dakika sonra tatilinizin başladığını gösteren uygulama oldukça ufak boyutlu olduğu için Android cihazlarınızın performansını da etkilemiyor.

Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı, yaz tatili vb. tüm tatilleriniz için geri sayım yapabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.