Olympus Rising 2.4.0 (Android)

Olympus Rising

Olympus Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Olympus Rising mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bit strateji oyunudur

Olympus Rising taktiksel yeteneklerinizi konuşturmanıza imkan tanıyan ve online altyapıyasahip olan bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinze ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Olympus Rising'de bizi mitolojik bir hikaye bekliyor. Oyunda bütün olaylar Yunan mitolojisinde tanrıların yaşadığı dağ olduğuna inanılan Olimpos'un saldırıya uğramasıyla başlıyor. Biz bu tanrıların gücünü ve stratejik yeteneklerini kullanarak Olimpos dağını düşman saldırısından korumaya çalışıyoruz. Bunun yanında ordumuzun gücünü sergilemek için uzay toprakları da fethetmekteyiz.

Olympus Rising MMO türünde bir yapıya sahip. Oyunda Olimpos Dağı'nı korumak için savunma binaları inşa ediyoruz. Bunun yanında ordumuzu geliştirerek düşmanlarımızla savaşmamız gerekli. Ordumuzda efsanelere konu olmuş mitolojik kahramanları görevlendirebiliyor, savaşları kazandıkça bu kahramanları geliştirebiliyoruz. Ayrıca farklı mitolojik yaratıkları da ordumuza dahil edebilmekteyiz.

Olympus Rising yüksek kaliteli grafikleriyle dikkat çeken bir oyun. Eğer strateji türünü ve mitolojik öğeleri seviyorsanız Olympus Rising hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR