Omni Swipe

Omni Swipe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Omni Swipe, Android telefon ve tabletlerinizin ana sayfası üzerinden hızlı ve kolayca istediğiniz uygulamaya erişmenizi sağlayan ücretsiz bir kısayol uygulaması.

Omni Swipe, eski adıyla Lazy Swipe olarak tanınan ve kendi kategorisindeki en popüler uygulamalardan bir tanesi olan yararlı ve ücretsiz bir kısayol uygulaması.

Tembelliği seven Android telefon ve tablet kullanıcılarını ilgilendiren bu uygulama, cihazlarınızın ana sayfası üzerinde parmağınızı kaydırarak rahat rahat istediğiniz uygulamayı açabiliyorsunuz. Sadece uygulamalar değil aynı zamanda kişiler, ayarlar ve bildirimlere erişim sunan Omni Swipe sahip olduğu 50 milyon üzeri indirme sayısı ile ne kadar kaliteli olduğunu göstermiş durumda.

İsim değişikliği ile birlikte tasarımı da baştan aşağı değişen uygulama son derece şık ve modenrn bir görünüme kavuştu. Çok ufak boyutlu ve kullanımı kolay olan Omni Swipe sayesinde parmak kaydırma hareketleri ile her şeye çok daha kolay ve hızlı erişmeniz mümkün.

Favori uygulamalarını belirleyerek gerekli ayarları yapacağnınız uygulama akıllı algoritması sayesinde yaptığınız işlemleri takip ederek sık kullandığınız uygulamaları takip edebiliyor ve sizlere sunuyor.

Farklı renklerde sunulan temalardan en çok hoşunuza gideni seçerek dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz Omni Swipe uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR