On The Run

On The Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

On The Run, Miniclip'in Android kullanıcılarına ücretsiz açtığı hareketli yarış oyunu.

On The Run, Miniclip’in Android telefon ve tablet kullanıcıları için ücretsiz olarak sunduğu yarış oyunu. Sonsuz koşu tarzında hazırlanan oyunda klasik Amerikan arabalarından tanka onlarca araçla yoğun trafiğin yaşandığı şehir yollarına giriyoruz.

Asphalt OverDrive oyunundan çok daha hareketli yapıda olan ve ufak boyutlu yarış oyununda mini araba, tank, uçak, ufo başta olmak üzere hız limitlerini kolaylıkla aşabileceğimiz araçlarla şehirde yola çıkıyoruz. Amacımız süremiz dolmadan checkpoint noktalarına ulaşmak.

İlk etapta sarı renkli mini arabayla tek şerit yolda yarışa çıkıyoruz. Oyun akışını öğrenmemize yardımcı olan başlangıç yarışında dahi aksiyon hiç eksik olmuyor. Sarı arabamızla adeta uçuyor, trafiğin altını üstüne getiriyoruz. Eğitim bölümünü tamamladıktan sonra eğlence dozu yükselmeye başlıyor. Trafiğin vızır vızır işlediği, çift yönlü ve çok şeritli yollarda birbirinden tehlikeli hareketler yaparak ilerliyoruz.

İlerledikçe yeni araçlarla oynama şansı yakaladığımız, mevcut araçlarımızı çok daha güçlü hale getirebildiğimiz çılgın yarış oyununda aracımızı kontrol etmek için ekranın sağ ve soluna konumlandırılmış butonları kullanıyoruz. Aracımız otomatik olarak yol alıyor. Başka bir deyişle oyunda durma lüksümüz yok.

Polis arabalarını arkamızdan sürüklediğimiz, trafikte ölümcül hareketler yaparak ekstra puan kazandığımız hareketli sahnelerin bir saniye olsun eksik olmadığı enfes bir yarış oyunu diyebileceğim On The Run’ın görselleri de oldukça kaliteli.

YORUMLAR