One More Line 1 (Android)

One More Line

1
One More Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One More Line mobil cihazlarımı üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunudur.

One More Line mobil cihazlarında hızlı atmosfer sunan beceri oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda düz bir hat üzerinde ilerleyen bir objeyi kontrol ediyoruz.

Bu obje hızlı bir şekilde ilerliyor ve biz de ekranın sağ ve sol bölümlerine dokunarak önümüze gelen engellerden kaçmaya çalışıyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir nokta var o da ekrana bastığımızda önümüzde yer alan engellerin çekim alanına giriyor oluşumuz. Basılı tuttuğumuz sürece o engelin etrafında dönüyoruz. İlerlemeye devam edebilmek için parmağımızı ekrandan çekmemiz gerekiyor. Bu noktada zamanlama çok önemli, hatalı bir zamanda bırakırsak kontrol ettiğimiz ünite olmadık yerlere çarpabiliyor.

Oyuna dair değinmemiz gereken bir başka nokta ise grafikleri. Göz alıcı renklerle donatılmış olan oyun hem atmosfer hem de oynanabilirlik açısında çok şey vaat ediyor. Eğer hızlı ilerleyen oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız One More Line’ı denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR