One Up

One Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Up mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

One Up sürükleyici ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan One Up'ta bir limonata fabrikasına geçen olaylar konu alınıyor. Bu fabrikada bir gün beklenmedik bir kaza gerçekleşiyor ve bu kaza sonucunda limonata tankları patlıyor ve fabrika limonata seline kapılıyor. Giderek yükselen limonata seviyesi fabrikanın ve çalışanların sonunu getirebilme riskine sahip olduğu için fabrikanın teknisyeni bu seli durdurmak zorunda kalıyor. İşte biz de bu teknisyenin yerine geçiyoruz ve işleri kontrol altına almaya çalışıyoruz.

One Up, Mario tarzı klasik platform oyunlarından farklı bir yapıya sahip. Oyunda ekranda yatay olarak ilerlemek yerine sürekli yukarı doğru tırmanmamız gerekiyor. Eğer yavaşlar ve tırmanmaya devam edemezsek limonata seline kapılıyoruz. Biz yukarı tırmanırken hareket eden şeylere ve duvarlara tutunmamız gerekmekte. Bu işi yaparken bir yandan da fabrikayı tamir etmekteyiz.

One Up heyecan dolu bir oynanış sunuyor ve reflekslerinizi test ediyor. Oyunun her yaştan oyun severe hitap ettiği söylenebilir.